Prodej st. pozemku 1505 m2, Dobročovice - PRODÁNO

Exkluzivně nabízíme k prodeji stavební pozemek obdélníkového tvaru, o výměře 1505 m2, který se nachází v klidné části obce Dobročovice, na Praze východ. Jedná se o rovinatý pozemek s asfaltovou příjezdovou komunikací. Na pozemku je vrtaná studna s hloubkou 50 m. V obci jezdí autobusy PID, dostupnost na vlak cca 10 minut ( Praha-Klánovice, případně Úvaly ). Obec se nachází v těsné blízkosti Klánovického lesa.

 


 
 
 

Prodej pozemku 496 m2, Říčany u Prahy - PRODÁNO

Na prodej je krásný obdélníkový stavební pozemek o výměře 496 m2, jihozápadní orientace se zastavěností 40%. Pozemek se nachází v klidné části Říčan, nedaleko centra. Na pozemku stojí podsklepená zděná chata s půdou o výměře 47 m2. Pozemek je napojen na elektřinu, vodu z vrtané studny  a jímku. V ceně nemovitosti je i kompletní nový projekt pro výstavbu RD o 2 NP  a stáním pro 2 auta o zastavěné ploše 88 m2, včetně osazení na pozemek a napojení na inženýrské sítě. Stačí pouze zažádat o stavební povolení. V případě odstranění chaty je vydáno povolení k její demolici. Velmi výhodná investice v žádané lokalitě, vřele doporučuji .

 


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prodej stavebních pozemků 643 m2 až 3456 m2, Kostelec nad Černými lesy - PRODÁNO

Nabízíme k prodeji 21 exkluzivních stavebních pozemků téměř v centru města Kostelce nad Černými lesy. Pozemky jsou ve výměrách 643 m2 až 3456 m2. Všechny pozemky jsou kompletně zasíťované a s kompletní vybaveností v těsném sousedství ( např. NC Billa ). Jedná se o pozemky kompletně připravené ke stavbě, včetně asfaltových komunikací. Pozemky jsou vhodné ke stavbě rodinných domů či dvojdomů. Vznikly na místě, kde dříve bývala tzv. Živcova pila a do centra města je to cca 5 minut chůze. V Kostelci je veškerá občanská vybavenost. Jsou zde školky, školy, obchody, ale také krásné okolí plné lesů. Ideální je dostupnost také do Prahy ( autem cca 35 min či autobusy PID v intervalu cca 30 minut ) či do Českého Brodu ( autem cca 10 min nebo autobusy PID.


 
 
 
 
 
 
 
 

Prodej komerčního pozemku 32.344 m2, Pardubice - PRODÁNO

Nabízíme k prodeji část výrobního a skladovacího areálu, s celkovou výměrou 32.344 m2, který se nachází v Pardubicích, v části města Černá za Bory, v k.ú. Pardubičky, mimo záplavovou oblast. Areál je územním plánem města určen pro lehkou výrobu a je možné ho využít pro skladování, průmyslovou výrobu a výrobní služby, manipulační plochy, sila, překladiště, stanoviště kontejnerů, stavby a zařízení pro stavební činnost a výrobu stavebních hmot, stavební dvůr, stavby pro skladování a průmyslové zpracování zemědělských produktů. Jsou zde základní inženýrské sítě, tedy elektřina, kanalizace, vodovod a telefon. Nemovitost je dobře dosažitelná z centra města, jezdí sem autobusy. Od sjezdu z dálnice je areál vzdálen přibližně 23 km. V areálu se nachází i montážní budova T-CT, a.s. a sušárna mléka společnosti ALL-IMPEX spol. s.r.o.. Tyto budovy jsou na okrajích areálu a je možno je z něj vyčlenit bez vlivu na jeho provoz a využití. Několik pozemků a staveb uvnitř areálu je ve vlastnictví jiných vlastníků. Popis objektů: pozůstatky zděných garáží a strojovna ( přízemní zděná budova ), oboje určeno k demolici, sklad ( Tesko systém, dřevěná montovaná stavba ) určený k rekonstrukci, budova za skladem ( jednopodlažní objekt, zděný ). Příslušenství staveb obsahují přípojky energií, zpevněné plochy s asfaltovým nebo betonovým povrchem, převážná část ostatních ploch má zpevněný povrch vhodný pro nákladní vozidla. Nemovitost je zatížena dvěma věcnými břemeny chůze a jízdy.

 


 
 
 
 
 
 

Prodej st. pozemku 773 m2, Babice, Praha - východ - PRODÁNO

Nabízíme k prodeji exkluzivní stavební parcelu o rozloze 773 m2 s výhledem na obec i krajinu ve výjimečné, neprůjezdné rezidenční lokalitě obce Babice, na Praze - východ. Pozemek má kompletní IS vč. plynu, výbornou polohu i umístění. Je obdélníkového tvaru, příjezdová komunikace je asfaltová a je ze severní strany pozemku. Klidná obec v přírodě na okraji Prahy, do lesa 150 m, cykloturistické trasy. Veškerá občanská vybavenost v místě v pěší vzdálenosti: hřiště 350 m, školka, restaurace, tenisové kurty, zastávka MHD 400 m, obchod, hostinec, kavárna, úřad, 2x autoservis 750m, prestižní ZŠ a gymnázium 800m. Veškerá další občanská vybavenost v Říčanech včetně vlakového nádraží ( Praha cca 20 min ), nemocnice atd.7 km; Pražský okruh, D1 11km; D11 16km; metro Háje 17km.


 
 
 
 
 
 

Prodej st. pozemku 576 m2, Praha 9 - PRODÁNO

Nabízíme k prodeji stavebni pozemek o výměře 576 m2, který se nachází v ulici V Padolině, v Praze 9 – Dolní Počernice. Pozemek je mírně svažitý, s jižní orientací a s krásným výhledem do okolí. Veškeré IS jsou přivedeny na hranici pozemku a je možné začít zde okamžitě stavět. Dle ÚP je možné zastavět 30 % plochy pozemku. V okolí je zástavba rodinných domů. Dobrá dopravní dostupnost, 10 min pěšky na vlakové nádraží Běchovice. V docházkové vzdálenosti Počernický rybník, Xaverovský háj.


 
 
 
 

Prodej st. pozemku 690 m2, Boží Dar - PRODÁNO

Exkluzivně nabízíme k prodeji rovinatý pozemek o celkové rozloze 690 m2, který je určen ke stavbě rodinného domu a nachází se nedaleko centra Božího Daru. Pozemek má ideální obdélníkový tvar a je kompletně zasíťovaný. V dané lokalitě se jedná o poslední volný pozemek a v jeho okolí se již nachází velmi pěkná výstavba. Ideální dostupnost do centra Božího Daru. Pozemek se nachází v překrásné oblasti Krušných hor, vřele doporučuji.

 


 
 

Prodej pozemku 1150 m2, Říčany - Pacov, Praha - východ -PRODÁNO

Nabízíme k prodeji exkluzivní pozemek o výměře 1 150  m2, který se nachází v klidné lokalitě, v nové zástavbě v Říčanech - Pacově, na Praze - východ. Jedná se o rovinatý,  kompletně zasíťovaný pozemek. Je zde kanalizace, vodovod, plyn, elektřina. K pozemku vede nová asfaltová komunikace. Klidná lokalita s docházkovou vzdáleností centra města, ale také v blízkosti lesa a přírodního koupaliště Jureček. V Říčanech je veškerá občanská vybavenost (ZŠ, MŠ, pošta, zdravotnická zařízení, supermarkety). Velice dobrá dostupnost do Prahy (auto, vlak, BUS-PID). Pozemky lze financovat hypotéčním úvěrem, s jehož vyřízením Vám rádi pomůžeme.

 


 

Prodej pozemku 1052 m2, Praha - Čestlice - PRODÁNO

Nabízíme k prodeji velmi pěkný pozemek o výměře 1052 m2, který se nachází v ulici Okružní, na Praze - východ, v Čestlicích. Pozemek má obdélníkový tvar a jsou zde přivedeny veškeré IS.Pozemek je výjimečný svou polohou. Je umístěn v klidné části, v původní zástavbě obce. Nedaleko se nachází Obecní úřad, pěšky je dostupná nákupní zóna Čestlice, ale také školka a škola. Výborá je také dopravní dostupnost do Prahy.

 


 
 
 

Prodej pozemků od 702 m2, Tehov - PRODÁNO

Nabízíme k prodeji exkluzivní pozemky o výměrách od 668 m2, které se nachází v klidné lokalitě, v nové zástavbě rodinných domů v obci Tehov u Říčan, na Praze - východ. K dispozici je celkem 12 pozemků s výměrami od cca 668 m2 do 1.200 m2. Všechny pozemky jsou kompletně zasíťované. Je zde kanalizace, vodovod, plyn, elektřina. Výstavba sítí je již dokončena. K pozemkům vede nová asfaltová komunikace. Klidná lokalita s množstvím zeleně a dobrou dopravní dostupností do Prahy ( autem cca 30 min.). Veškerá občanská vybavenost v Říčanech.

 


 
 

Prodej pozemku 1.326 m2, Jevany - PRODÁNO

 

Nabízíme k prodeji exkluzivní pozemek o výměře 1.326 m2,určený ke stavbě rodinného domu, který se nachází v žádané lokalitě, v obci Jevany, na Praze - východ. Jedná se o rovinatý pozemek, na který jsou přivedeny veškeré inženýrské sítě. V obci se nachází obecní úřad, obchod, pošta, restaurace, hřiště. V okolí se nachází překrásná CHKO Voděradské bučiny. Výborná dostupnost do Prahy. Pravidelně autobusy PID většinou v půlhodinových intervalech, autem do Prahy 35km.

 


 
 

Prodej pozemků od 782 m2, Říčany - PRODÁNO

Nabízíme k prodeji exkluzivní pozemky o výměře 728 m2 a 827 m2, který se nachází v klidné lokalitě, v nové zástavbě v Říčanech, na Praze - východ. Pozemek je kompletně zasíťovaný. Je zde kanalizace, vodovod, plyn, elektřina. K pozemku vede nová asfaltová komunikace. Klidná lokalita s docházkovou vzdáleností centra města, ale také v blízkosti lesa a přírodního koupaliště Jureček. V Říčanech je veškerá občanská vybavenost (ZŠ, MŠ, pošta, zdravotnická zařízení, supermarkety). Velice dobrá dostupnost do Prahy (auto, vlak, BUS-PID). Pozemky lze financovat hypotéčním úvěrem, s jehož vyřízením Vám rádi pomůžeme.

 


 

Prodej pozemku 776 m2, Všestary - PRODÁNO

Nabízíme k prodeji stavební pozemek o výměře 776 m2, který se nachází v původní zástavbě s krásným výhledem, v obci Všestary, na Praze - východ. Jedná se o mírně svažitý pozemek s jižní orientací, čtvercového tvaru, určený k výstavbě rodinného domu. Na pozemek je přivedena elektřina, příprava kanalizace na budoucí napojení. K pozemku vede příjezdová komunikace Obec se nachází nedaleko Říčan, kde je veškerá občanská vybavenost. Z obce dobrá dostupnost do Prahy po D1. Cena je konečná a zahrnuje veškerý právní servis.

 


 
 

Prodej pozemku 9.507 m2, Vyžlovka, PRODÁNO

Jedinečná příležitost!! Nabízíme k prodeji exkluzivní stavební pozemek o výměře 9.507 m2, který se nachází v prestižní lokalitě v obci Vyžlovka, 30 km od Prahy. Jedná se o jediný volný pozemek s vlastní pláží u Vyžlovského rybníka (23 ha) v této lokalitě. Inženýrské sítě jsou na hranici pozemku. Příjezd k pozemku je po zpevněné komunikaci. V blízkosi přírodní památka Voděradské bučiny. V okolí se nachází mnoho lesů a rybníků. Velice dobrá dostupnost do Prahy (auto, BUS-PID). Jevany cca 2 km, Říčany cca 10 km. Nemovitost je možné financovat hypotéčním úvěrem, s jehož vyřízením Vám rádi pomůžeme.

 


 
 
 

int(1)

Developerské projekty

  • Sunny hill Říčany

    13.8.2012

    Řadové rodinné domy v exkluzivním projektu Sunny hill v Říčanech u Prahy. Jedná se o komplex 17 řadových rodinných. Domy jsou postaveny z velmi kvalitních materiálů a vybavené ve vysokém standardu. 

Kontaktujte nás

PFP Real, s.r.o.

Opletalova 1015/55
Nové Město, 110 00 Praha 1

pfpreal@pfpreal.cz

Tel.: +420 774 608 993

https://maps.google.cz/maps?hl=cs
Zvětšit mapu