Pronájem obchodu 108 m2, Černokostelecká, Říčany - PRONAJATO

Nabízíme k pronájmu nebytový prostor o velikosti 108 m2, který se nachází přímo na ulici Černokostelecká v Říčanech, na Praze - východ. Jedná se o nově zbudovaný prodejní prostor s výlohami do ulice Černokostelecká. Obchod má velkou prodejní plochu, kuchyňku, samostatné WC, a kancelář ( sklad ). Více info v plánku.

Prostory jsou kolaudované jako prodejna. Nespornou výhodou je možnost parkování před obchodem. Dům s obchodem je na dobře viditelném místě, s vysokým pohybem vozidel a chodců. Vřele doporučuji.

 


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prodej bytového domu, 6 jednotek, Kostelní Střimelice - PRODÁNO

Nabízíme k prodeji bytový dům se šesti zkolaudovanými bytovými jednotkami, z nichž dvě mají vlastní vchod. Jedná se o byty o výměrách 44 m2 až 66 m2 o dispozicích 2+kk. Všechny byty byly nově zbudovány a také zkolaudovány v roce 2012. Celý objekt v tomtéž roce prošel kompletní rekonstrukcí. Ke každému bytu náleží sklep a rovněž parkování na vlastním pozemku. Využít je možné společný pozemek náležící k bytovému domu. V současné době jsou čtyři byty pronajaty se zajímavým výnosem. Mohu vřele doporučit jako investici, rovněž je ale možné prodat objekt po jednotlivých bytových jednotkách. Ideální rovněž pro rekreační účely či jako letní byty. Kostelní Střimelice se nacházejí nedaleko Ondřejova a Jevan. Výborná dostupnosti do Ondřejova, Jevan, Říčan. Do Prahy cca 40 minut.

 


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prodej komerčního pozemku 32.344 m2, Pardubice - PRODÁNO

Nabízíme k prodeji část výrobního a skladovacího areálu, s celkovou výměrou 32.344 m2, který se nachází v Pardubicích, v části města Černá za Bory, v k.ú. Pardubičky, mimo záplavovou oblast. Areál je územním plánem města určen pro lehkou výrobu a je možné ho využít pro skladování, průmyslovou výrobu a výrobní služby, manipulační plochy, sila, překladiště, stanoviště kontejnerů, stavby a zařízení pro stavební činnost a výrobu stavebních hmot, stavební dvůr, stavby pro skladování a průmyslové zpracování zemědělských produktů. Jsou zde základní inženýrské sítě, tedy elektřina, kanalizace, vodovod a telefon. Nemovitost je dobře dosažitelná z centra města, jezdí sem autobusy. Od sjezdu z dálnice je areál vzdálen přibližně 23 km. V areálu se nachází i montážní budova T-CT, a.s. a sušárna mléka společnosti ALL-IMPEX spol. s.r.o.. Tyto budovy jsou na okrajích areálu a je možno je z něj vyčlenit bez vlivu na jeho provoz a využití. Několik pozemků a staveb uvnitř areálu je ve vlastnictví jiných vlastníků. Popis objektů: pozůstatky zděných garáží a strojovna ( přízemní zděná budova ), oboje určeno k demolici, sklad ( Tesko systém, dřevěná montovaná stavba ) určený k rekonstrukci, budova za skladem ( jednopodlažní objekt, zděný ). Příslušenství staveb obsahují přípojky energií, zpevněné plochy s asfaltovým nebo betonovým povrchem, převážná část ostatních ploch má zpevněný povrch vhodný pro nákladní vozidla. Nemovitost je zatížena dvěma věcnými břemeny chůze a jízdy.

 


 
 
 
 
 
 

Prodej skladového prostoru 14.275 m2, Nymburk - PRODÁNO

Nabízíme k prodeji exkluzivní pozemky – areál, o celkové rozloze 14.275 m2, které se nacházejí v Nymburce, 50 km od Prahy, cca 11 km od sjezdu dálnice D11. Jedná se o bývalý výrobní areál ve východní části obce, v průmyslové zóně, v blízkosti železniční vlečky. Součástí areálu byly výrobní, skladovací, provozní a administrativní objekty, které sloužily pro výrobu kotlů ČKD Dukla. Areál disponuje vlastní trafostanicí 400 kV. V současné době je zde pouze pár budov, většina jich je již odstraněna. Zachována je bývalá výrobní hala o celkové ploše 489 m2, patrová výrobní hala o celkové ploše 1.320 m2, administrativní objekt, který je částečně po rekonstrukci a má plochu 944 m2, bývalá montážní hala 649 m2, provozní budova 637 m2 a výrobní hala s portálovým jeřábem 1.128 m2. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

 


 
 
 
 
 

int(1)

Developerské projekty

  • Sunny hill Říčany

    13.8.2012

    Řadové rodinné domy v exkluzivním projektu Sunny hill v Říčanech u Prahy. Jedná se o komplex 17 řadových rodinných. Domy jsou postaveny z velmi kvalitních materiálů a vybavené ve vysokém standardu. 

Kontaktujte nás

PFP Real, s.r.o.

Opletalova 1015/55
Nové Město, 110 00 Praha 1

pfpreal@pfpreal.cz

Tel.: +420 774 608 993

https://maps.google.cz/maps?hl=cs
Zvětšit mapu